.

.

Држач за складирање на држачи за складирање на мелодии, држач за складирање на полици за складирање, држач за бања кујна висина алатка дома организатор складирање

Држач за складирање на држачи за складирање на мелодии, држач за складирање на полици за складирање, држач за бања кујна висина алатка дома

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : АБС пластика Алатки за чистење : метла, метла, четка, бар за перење, чиста топка, четка за перење, четка за бања, итн. Хардверски алатки : оски, рачни пили, светла, клучеви, градинарски ножици, железни ножици, шрафцигер, фоли, лопати, лопати, итн . Спортска опрема : Бадминтон рекети, тениски рекети, клубови за маса, голф -клубови, бејзбол лилјак, зафат, пумпа за топки, вертикална шипка за риболов, итн. Материјал : АБС пластика. Алатки за чистење : метла, метла, четка, бар за перење, чиста топка, четка за перење, четка за бања, итн. Хардверски алатки : оски, рачни пили, светла, клучеви, градинарски ножици, железни ножици, шрафцигер, фоли, лопати, лопати, итн . Спортска опрема : Бадминтон рекети, тениски рекети, клубови за маса, голф -клубови, бејзбол лилјак, зафат, пумпа за топки, вертикална шипка за риболов, итн. Карактеристики : 100% сосема нови. Wallид монтиран. , градинарски ножици, железни ножици, шрафцигер, мотики, лопати, лопати, итн. Опрема за поврзување : рекети за бадминтон, тениски рекети, клубови за маса, голф -клубови, бејзбол лилјак, зафат, пумпа за топка, вертикална шипка за риболов, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди