.

.

Гигил 8 Парчиња Прилагодлив Прстен За Капчиња За Јамка За Плетење, Додатоци За Плетење, Рачно Изработени Бакарни Прстени Обложени Со Сребро, Побрзо Капчиња За Подар

Гигил 8 Парчиња Прилагодлив Прстен За Капчиња За Јамка За Плетење, Додатоци За Плетење, Рачно Изработени Бакарни Прстени Обложени

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Што Ќе Добиете : ќе добиете 8 парчиња паун прилагодливи плетење капчиња јамка прстени за вас, бојата и стилот се прикажани на сликата Цврст Материјал : нашите прстени со капчиња се изработени од цврст легиран материјал, нема да ' рѓосуваат, издржливи и прилагодливи, обезбедувајќи ви удобно користење искуство. Функционални Алатки : нашиот прстен за капчиња е малку отворен за да можете лесно да го лизнете на прстот. можете полесно и помазно да ја решите работата за шиење или плетење, тие исто така можат лесно да ги заштитат вашите прсти. Ефективен Процес на Плетење : носете го овој прстен со капчиња за време на процесот на плетење, може да ги заштити прстите од блистер за мелење предиво, да помогне во одржување на конзистентна напнатост на предивото, ефикасно да ја зголеми брзината на плетење и да ви даде удобно и мазно искуство за плетење. Идеален Подарок : овие корисни прстени со капчиња се идеални сегашни избори за луѓе кои сакаат плетење, можете да ги испратите кај вашата баба, мајка, роднини, соседи и многу повеќе, како подароци за Денот на Благодарноста или други празнични подароци. Карактеристика На Производот : . Исклучителен изглед : форма на паун, додадете ретро вкус. Тоа е и плетен прстен и секојдневен прстен за украсување паун, кој може да биде привлечен секогаш кога ќе го носите.Заштита на прстите : плетење со нашите прстени за држачи за прсти за водење предиво, нема повеќе плускавци на прстите.

Други карактеристики

Package Included:

Најдобри понуди