.

.

Картичка за игра за невестински туш, подарок за свадба за ангажман, розови свадбени теми | свадбени завети Луди либс-30 картички

Картичка за игра за невестински туш, подарок за свадба за ангажман, розови свадбени теми | свадбени завети Луди либс-30 картички

DEN 219.04

Количина на стоки
Тековен

Комплет од 30 Исклучителни розови картички за игри со теми за венчавки, секоја мерка 5 x 7 инчи Печатете картички на висококвалитетна база на картички и ламинат за да спречите прелевање, извалкано, итн. И можете да напишете случајно. Оваа картичка за игри е стилска и интересна, лесна за работа и висок квалитет. Ова ќе биде совршен производ за свадбени игри за подобрување на свадбената атмосфера!. Овој производ за свадбени игри е симпатичен и модерен и може да привлече гости навистина да учествуваат во настанот. Може да додаде неспоредлива радост на вашиот настан! Без разлика дали станува збор за семеен собир или собир на пријатели, тоа е неопходно. Ова е совршен производ за активности за невестински туш.

Други карактеристики

Најдобри понуди