.

.

Мејфер 115ец 000 Мека Лесно Го Отстранува Тоалетното Седиште, 1 Пакет Издолжена-Премиум Шарка, Бела

Мејфер 115ец 000 Мека Лесно Го Отстранува Тоалетното Седиште, 1 Пакет Издолжена-Премиум Шарка, Бела

DEN 559.84

Количина на стоки
Тековен

НЕМА ПОВЕЌЕ МРДАЊЕ : со СИСТЕМОТ за Прицврстување НА СТА-ТИТ, вашето седиште никогаш нема да се олабави ИНСТАЛИРА СО ПРИЦВРСТУВАЊЕ : СИСТЕМОТ за Прицврстување На СЕДИШТАТА е лесен за инсталирање само со клуч. БРЗО и ЛЕСНО СЕ ОТСТРАНУВА : за чистење или замена. ДОЛГОТРАЈНА УДОБНОСТ : Мекото, амортизирано Седиште со јадро од дрво обезбедува долготрајна издржливост. ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ИЗДОЛЖЕНИ ТОАЛЕТИ : Вклучувајќи Колер, Американски Стандард, ТОТО и многу повеќе. Ве молиме измерете ја вашата тоалетна чинија пред да изберете големина. ГОРДО НАПРАВЕНИ ВО САД : со земјата пријателски материјали и процеси. Опис На производот Пријатни седишта достапни во смирувачки неутрални бои за да го комплиментираат вашиот декор во бањата. Лесен за чистење, издржлив винил покрива обложено дрвено јадро што ќе го издржи тестот на времето. Шарката на овие амортизирани седишта се совпаѓа со бојата за беспрекорен изглед. Удобност и стил-кој вели дека не можеш да го имаш сето тоа? Од Производителот За Мејфер Од Бемис-повеќе од 60 години, Мејфер носи квалитетни производи со иновации и стил во домовите низ Северна Америка. Тоалетните седишта мејфер обезбедуваат широк спектар на дизајни за лесно интегрирање во секоја бања. Потребите на клиентите се во првите редови на дизајнот со неспоредливи карактеристики и придобивки што го олеснуваат секојдневниот живот. Производствена Компанија бемис, најголемиот светски производител на тоалетни седишта. Основана во 1901 година, А Во четвртата генерација на семејна сопственост, Бемис прерасна од производител на мебел и дрвени вагони во меѓународно претпријатие со производствени и складишни капацитети ширум светот.

Други карактеристики

Најдобри понуди