.

.

Фишер-Цена Јура Светот Велоцираптор Диносаурус Трицикл, Дете Играчка Возење-На Со Светла Звучи Воки-Токи И Простор За Складирање, Голем

Фишер-Цена Јура Светот Велоцираптор Диносаурус Трицикл, Дете Играчка Возење-На Со Светла Звучи Воки-Токи И Простор За Складирање, Голем

DEN 1251.20

Количина на стоки
Тековен

Инспириран од светската франшиза Јура, овој трицикл на дете има стил И звуци На диносаурус Велоцираптор! Педали за нокти од диносаурус отпорни на лизгање, стабилна основа на тркалата и екстра големо предно тркало за лесно педали. Карактеристики ладни светла и звуци на диносауруси, плус "токи-токи" за дополнителна забава. Рачките со лесен зафат имаат таен простор за складирање на опремата за носење мали тркачи. Помага во зајакнување на бруто моторните вештини за мали деца и деца од предучилишна возраст на возраст од 2-5 години (Макс. тежина : 60 фунти/27 кг). Тие се големи, забавни и изградени за бескрајни авантури за возење во дворот. Тркала за напојување возила на батерии со батерии ги ставаат децата зад воланот на целата акција за застанување и трки, помагајќи да се изгради самодоверба и да се подигне нивната имагинација. Нашите автомобили, Камиони и Атв на батерии се ригорозно тестирани за безбедност и квалитет, така што младите возачи (и нивните родители) можат да се чувствуваат безбедно.

Други карактеристики

Најдобри понуди