.

.

Заштитник За Допир со боксови Компатибилен Со Hp Завист Лаптоп-15-ep0098nr-ClearTouch За Touchpad, Заштитник На Подлогата За Покривање На Штитот Филмска Кожа

Заштитник За Допир со боксови Компатибилен Со Hp Завист Лаптоп-15-ep0098nr-ClearTouch За Touchpad, Заштитник На Подлогата За Покривање На Штитот

DEN 207.20

Количина на стоки
Тековен

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен Со ЛАПТОП ЗА ЗАВИСТ НА КС-15-еп0098нр Чувајте го ВАШИОТ ЛАПТОП ЗА ЗАВИСТ-15-еп0098нр?подлогата за допир или подлогата за тачпад заштитени без да ја жртвуваат чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања. Во случај на случајно оштетување на Вашиот Чист Допир, само излупете го Чистиот Допир и вашата подлога за допир ќе биде добра како нова! Бидете сигурни дека веднаш нанесете уште Еден Чистач!. ? [НАПРЕДНО] Чистиот Допир се прилепува беспрекорно и беспрекорно на вашата подлога за допир со специјално лепило БЕЗ ЛЕПАК и никогаш нема да остави лепливи остатоци што можат да ја оштетат вашата подлога за допир. ? [СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ] Направено Со цврст, висококвалитетен, двослоен филм, нашиот Заштитник За Чист Допир е ДИЗАЈНИРАН СО ПРЕЦИЗНОСТ за да одговара на точните димензии на подлогата за допир на вашиот сакан ЛАПТОП ЗА ЗАВИСТ - 15-еп0098нр.? [МАТ ПОВРШИНА] нашиот уникатен Чистач е дизајниран со површина слична на хартија, додека ГО одржува СВОЈОТ ЈАСЕН изглед за да обезбеди подобрено искуство. Совршен за мазен допир и погодност за пишување. ✌ [ДВО-ПАКЕТ] [ЗАБЕЛЕШКА] Овој Производ не ја покрива ВАШАТА ЗАВИСТ Лаптоп-15-еп0098нр?с екран, Тоа е Заштитник за вашата подлога за допир. Доаѓа со 2 (ДВА) Заштитници На Чистач-Чувајте еден за идна употреба или споделете го со пријател за да ја споделите радоста!. Заштитник На Допир Со боксови Компатибилен Со HP ENVY Лаптоп-15-ep0098nr. Заштитете ја вашата подлога за допир или подлога од гребнатини со Боксови?Клеартуш!Чувајте ЈА ВАШАТА ЗАВИСТ лаптоп-15-еп0098нр?подлогата за допир или подлогата за тачпад заштитени без да ја жртвуваат чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања.

Други карактеристики

Најдобри понуди