.

.

Стрелка Т50 Тежок Главен Пиштол За Тапацир, Дрво, Занаети, САМОСТОЈНА И Професионална Употреба, Рачна Употреба На Степлер 1/4, 5/16, 3/8, 1/2, или 9/16 Стејплс

Стрелка Т50 Тежок Главен Пиштол За Тапацир, Дрво, Занаети, САМОСТОЈНА И Професионална Употреба, Рачна Употреба На Степлер 1/4, 5/16,

DEN 318.08

Количина на стоки
Тековен

ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ и ЕНЕРГИЈА : овој степлер е одличен за професионални или проекти за домаќинство како инсталирање изолација, тапацир, дрво, општи поправки и занаети; припаѓа во работилницата на кој било градител, производител или занаетчија УДОБНОСТ и КОНЗИСТЕНТНОСТ : рачката со висока потпора на овој степлер обезбедува удобно искуство и помага да се осигурате дека секој удар ги придвижува спојниците иако материјалите што ги прицврстувате. ЕФИКАСНОСТ и ВИДЛИВОСТ : списанието за задно оптоварување со механизам отпорен на џем обезбедува непречено искуство со спојување; прозорецот за гледање главен дел ги зема претпоставките од знаењето кога повторно да се вчита. ТЕШКА КОНСТРУКЦИЈА : Со тело од хромиран челик, оваа алатка има јачина за секоја работа; челичните делови се стврднати во печка од 1.500 степени за максимална издржливост. ГЛАВНИ СПОЈНИЦИ ЗА ПИШТОЛИ : оваа алатка најдобро функционира Со Спојници Со Стрелки Т50 во 1/4-Инчи, 5/16-Инчи, 3/8-Инчи, 1/2-Инчи или 9/16-Инчи (се продаваат одделно); спојниците Т50 се користат за тешки апликации-од изработка и општи поправки на домот до тапацирни столови и третмани со прозорци.

Други карактеристики

Најдобри понуди