.

.

Влошки За стапала - Влошки За Стапала Од Ѓумбир За Подобар Сон и Ослободување Од Стрес, Чист Природен Бамбусов Оцет И Ѓумбир Во Прав Врвна Комбинација На Состојки За

Влошки За стапала - Влошки За Стапала Од Ѓумбир За Подобар Сон и Ослободување Од Стрес, Чист Природен Бамбусов Оцет И Ѓумбир Во Прав Врвна

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

+ ПРИДОБИВКИ ОД ВЛОШКИ ЗА СТАПАЛА ОД ЃУМБИР : Работи Додека спиете, го подобрува квалитетот на спиењето и е погоден за длабок сон Промовира циркулација и обезбедува топлина на нозете во текот на ноќта. Ги ексфолира стапалата, оставајќи ги стапалата помазни и кремасти. Го ублажува заморот и ви дава релаксирачки одмор и олеснување по долгиот ден на работа. + ПУБЛИКА : Влошките За Стапала Од Ѓумбир им помогнаа на многу луѓе од неговото лансирање. Бидејќи е направен од природни состојки, има корист од широк спектар на луѓе. На пример - Ладни стапала, лесни за несоница, оток и болка на стапалото, нарушување на системот за лачење на телото, мирис на стапалото, лош здив, запек, сакаат да бидат поубави, продолжено стоење или одење, масите на под-здравствена толпа, компјутерски ит работници, веќе долго време се зрачење. + ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : главните состојки На Ѓумбир Нога Влошки-ѓумбир во прав, бамбус оцет во прав, дрво оцет во прав, декстрин, турмалин, витамин Ц, растителен пибер, анјон во прав, хитозан. И сите овие се природни состојки, така што луѓето над 3 години можат да го користат со доверба. ● ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Само 3 Чекори-1. Исчистете ги стапалата на нозете или површината на кожата. Отворете ја запечатената торба за влошки за нозе и залепете Ги Влошките на лентата. Држете се на стапалата или другите делови од телото. Експерименталните студии покажаа дека Влошките Од Ѓумбир работат 6-8 часа за да добијат најдобри резултати. ● ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ : Користејќи ги врвните добавувачи во светот и со 20-годишно искуство во производството, користете висококвалитетни суровини. Тестирани и сертифицирани од врвните светски агенции за тестирање. Добивме многу пораки за благодарност и повратни информации од луѓе кои ги добиле овие придобивки. Ќе работиме уште понапорно за секој клиент. # 30-ДНЕВЕН ПАКЕТ ВРЕДНОСТ : најдобриот временски период за кондиционирање на вашето тело е 30 дена. Имаме 60 влошки за стапала и 60 лепила по пакување, 2 Влошки за една ноќ, можете да уживате во овие придобивки 1 месец, да ја почувствувате енергијата и да се промените од Влошките за Стапала Од Ѓумбир. Влошките за стапала се сертифицирани од професионални институции. + ПРИДОБИВКИ/РАЗЛИКИ : разликата помеѓу нас и другите брендови е-ние користиме природни состојки како што се бамбус оцет во прав, дрво оцет во прав, ѓумбир во прав. Ова се најважните и најефикасните состојки во составот на влошките за стапала. Плаќаме повисоки трошоци за состојките за да можат нашите клиенти да ги добијат придобивките.

Други карактеристики

Најдобри понуди