.

.

Вусуанед Сончоглед Ѓердан Стоматолошки Хигиеничар Подарок Стоматолог Помошник Подароци Стоматолошки Накит За Дх Стоматолог Инспиративни Подароци

Вусуанед Сончоглед Ѓердан Стоматолошки Хигиеничар Подарок Стоматолог Помошник Подароци Стоматолошки Накит За Дх Стоматолог Инспиративни Подароци

DEN 206.24

Количина на стоки
Тековен

Увезени Материјал : бакар и циркон, тој е без олово и без никел. Големина : сончоглед шарм : 1,5 см(0,59 инчи), должина на синџирот : 46см (18,11 инчи)+6см (2,36 инчи). Ѓерданот од сончоглед ќе пристигне во кадифена кеса подготвена за давање. Совршен подарок за Стоматолошки хигиеничар, стоматолог, стоматолошки асистент, стоматолошки техничар или или некој што работи во стоматолошката ординација. Сончогледот е симбол на лојалност и обожавање,исто така,претставува вера, сонце и духовна потрага по просветлување и вистина отсекогаш бил познат како среќен цвет нека вашето расположение биде осветлено од овој сончоглед и нека ви свети светлина кога ви е најпотребно. Одличен подарок за некој што сакате да ви се заблагодари или оние кои студираат за да станат идни стоматолошки.Заштитата на забите е она што секој треба да го прави, бидејќи забите се многу важни за us.It ќе не потсети да им се заблагодариме на стоматолозите и да обрнеме внимание на нашето стоматолошко здравје и стоматолошка заштита.

Други карактеристики

Најдобри понуди