.

.

Пивски Персонализирани Подароци За Жени Почетна Торба со Патент Џеб Вез Монограм в Магнетна Тока

Пивски Персонализирани Подароци За Жени Почетна Торба со Патент Џеб Вез Монограм в Магнетна Тока

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Торбичката за жени е одличен подарок за мама и пријатели Тоа е персонализиран подароци за жени & ви благодариме подароци за жени и пријателство подароци за жени пријатели. Тоа е совршена торбичка за вашата работа. Нашата платнена торбичка е совршени роденденски подароци за жени. како што се 21-ви/30-ти/50-ти/40-ти/60-ти/70-ти роденденски подароци. Свршувачката торба за подароци е погодна за многу прилики, како што се свадба, свршувачка, подароци за венчавки, подароци за жени, подароци за мајка на младоженецот, подароци за мајка на невестата, подароци за невеста, подароци за деверуша. Уникатен подарок со нејзиниот почетен на неа. Нашата платнена торбичка ќе биде прекрасниот подарок што ќе го испратите до вашата најдобра пријателка, сестра, девојка, мајка,девојки, колешка, 21-ви/30-ти/50-ти/60-ти/70-ти роденден, дипломирање,купување намирници, Божиќ, годишнина. Памук, Кожна постава. Затворање на бравата. Миење Раце Само. ●МАГНЕТНА ТОКА И ВНАТРЕШНА ТОРБИЧКА за ПАТЕНТ q : Нашата персонализирана торба за подароци со магнетна тока и внатрешен џеб за патент.Торбичката со патент го олеснува чувањето на вашите мали предмети. како што се мобилни телефони, клучеви, очила итн. Врвот на торбата за торби на плажа има магнетна тока, која може да се прицврсти за да се затегне устата на торбата, правејќи ја торбата да изгледа поубаво и спречувајќи паѓање на предметите. `+УНИКАТЕН и ИСКЛУЧИТЕЛЕН ВЕЗОВИ : оваа платнена торбичка за жени има везови со црни букви однапред, извонредна изработка, густа игла и конец и добра текстура.Класична црно-бела шема на бои, едноставна, но елегантна.Можете да прилагодите различни букви за различни луѓе. Има уникатно значење. Значи, торбата за подароци може да биде како персонализирани подароци за жени, невести, сестри, мајки, хостеси, мајки и пријатели. ●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И ИЗДРЖЛИВ● : 18,7 "широк + 12,5" висок + 7,8 " долна шипка со армирана рачка од платно.оваа женска торба за подароци е доволно голема за да ги собере сите ваши дневни додатоци, вклучувајќи облека, документи, кутии за ручек, пиење и закуски.

Други карактеристики

Најдобри понуди