.

.

Sealey SS16x300 Q16 x 300mm Директно Стебло Ротациона Ударна Дупчалка

Sealey SS16x300 Q16 x 300mm Директно Стебло Ротациона Ударна Дупчалка

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Идеален за дупчење за општа намена во повеќето ѕидарски производи За употреба во 1/2" чак со перкусии. Испорачано во пластичен паричник. Идеален за дупчење за општа намена во повеќето ѕидарски производи. За употреба во 1/2" чак со перкусии. Испорачано во пластичен паричник.

Други карактеристики

Најдобри понуди