.

.

Хидратантно, Навлажнувачко, Зајакнувачко, Миризливо Масло За Кутикули, Натопено Со Вистински Цвеќиња, Произведено во САД, 0,42 фл. Оз, Јагода

Хидратантно, Навлажнувачко, Зајакнувачко, Миризливо Масло За Кутикули, Натопено Со Вистински Цвеќиња, Произведено во САД, 0,42 фл.

DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен

НАТОПЕН СО ВИСТИНСКИ ЦВЕЌИЊА : Цвет ја почитува безвременската убавина на цвеќињата со вклучување НА ВИСТИНСКИ ЦВЕЌИЊА во секој производ, правејќи го секој ден поубав! Нашите внимателно изработени производи даваат елемент на забава и индивидуалност за секој човек, секој ден, секое патување ХИДРАТ + ПОПРАВКА : Целосно природното масло за кутикулите ги зајакнува ноктите додека ги хидрира и поправа сувите кутикули со етерични масла. Исполнет со сушено, природно цвеќе за омекнување и состојба, притоа враќајќи ги ноктите на нивната природна убавина. МИРИЗЛИВО МАСЛО ЗА КУТИКУЛИ : Изберете од широк спектар на цветни (лаванда, хибискус, јасмин, роза, цицање мед и пролет) или овошни (цреша, грозје, портокал, јагода и многу повеќе) мириси во шишиња од половина унца или 1 унца. Секој натопен со вистински цвеќиња за да понуди искуство со шарм и убавина на вашиот арсенал за додатоци за убавина што можете да го оставите на екранот. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД : без Суровост, без Парабени, вегански и изработени со висококвалитетни сите природни состојки.

Други карактеристики

Најдобри понуди