.

.

Дјуалт Кружни Видов Сечилото, 6 1/2 Инчи, 24 Заб, Кадрирање

Дјуалт Кружни Видов Сечилото, 6 1/2 Инчи, 24 Заб, Кадрирање

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Ексклузивен дизајн на заби во очекување на патент за точно следење во текот на животот на сечилото Направено од волфрам Карбид со висока густина за цврстина, отпорност на абење и долг животен век. Цврстиот слој против стапчиња го намалува триењето и џвакањето. Тенок дизајн на керф за мазни парчиња. Засилено рамо за отпорност на удар во дрво вградено во нокти.

Други карактеристики

Најдобри понуди