.

.

Вер Убавина 9 Во 1 Професионална Шминка Случај Организатор - 4 Тркала Тркалање Шминка Случај-Пренослив Козметологија Случај На Тркала-Алуминиум Шминка Куфер - Топли?

Вер Убавина 9 Во 1 Професионална Шминка Случај Организатор - 4 Тркала Тркалање Шминка Случај-Пренослив Козметологија Случај На Тркала-Алуминиум

DEN 1919.84

Количина на стоки
Тековен

[ Покажете Го Вашиот Паметен Стил Со Оваа Футрола За Патување Со Шминка На Тркала] : оваа алуминиумска кутија за шминка е одлична идеја за подарок за жената во движење Куќиштето за шминка е изградено да трае со армирани челични агли, додека вградената рачка и четирите тркала ви овозможуваат да патувате лесно. Куќиштето секогаш ќе остане ладно, но сепак ќе ги заштити вашите најважни работи за убавина од каква било штета со надворешноста отпорна на топлина и рачката за повлекување/телескопирање за дополнителна удобност и зафат. [Крајниот Додаток За Вашите Козметички Потреби ] : Чувајте ја вашата шминка безбедна во овој случај подготвен за патување со пространи прегради кои ви даваат простор за сите ваши основни материјали за убавина. Се одликува со две горни и долни куќишта и пространи, лесни за лизгање, коцки за продолжување со отстранливи, прилагодливи разделувачи на фиоки. Обезбедена е јасна постава за лесно чистење. [ Неговата Брава Држи Се Што Е Сигурно ] : случајот за организатор на шминка за шминка за шминка што може да се заклучи не е само совршено место за чување на вашата козметика, туку се удвојува и како професионален комплет за шминкери. Кога станува збор за чување на вашата најскапоцена козметика, не сакате да ја оставите на отворено место каде што штетата може да биде предизвикана од топлина или прашина. Сега чувајте ја вашата козметика безбедна и заштитете ја од ргуубопитните очи. [Лесен, Стилски И Удобен Случај За Организатор На Шминка За Тркалање] : Одликувајќи се со отстранлив систем за тркалање со 4 тркала од 360°, тој е дизајниран да носи, прикажува и патува со козметика, како и уредно да ја организира вашата коса, кожа и снабдување со нокти. Тркалата со мазно лизгање ви нудат слобода на движење додека патувате од едно до друго место без да кревате ништо. [Добро Дизајнирана Футрола За Шминка ] : куќиштето нуди многу простор за чување на вашите омилени производи со две индивидуални послужавници за продолжување. Вкупни димензии, вклучувајќи тркала : 13,5" х 9,5 "х 33,25", со тежина од 21 фунта.

Други карактеристики

Најдобри понуди