.

.

Тренер Женски Пени Ранец 22

Тренер Женски Пени Ранец 22

DEN 4720.00

Количина на стоки
Тековен

Рафинирана кожа од камчиња Внатре во поштенски и мултифункционални џебови. Врвка за влечење и предвремени затворачи, облога од ткаенина. Ракувајте Со 1 1/2" Капка Надвор од џебот За прицврстување, Прилагодливи ремени за рамо. 8 1/4 " (Л) х 8 3/4 "(Ж) х 4" (В).

Други карактеристики

Најдобри понуди