.

.

Шампион Машка Двојна Сува Маица Со Кратки Ракави, Црна, Мала

Шампион Машка Двојна Сува Маица Со Кратки Ракави, Црна, Мала

DEN 165.12

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Краток ракав екипажот вратот маица. Завршница отпорна на мирис. Само ткаенина јака и вратот лента. Машка Двојна Сува Маичка за шампиони со рефлектирачки пренос на логото " Ц " на левиот граден кош и централниот заден врат. Се одликува со завршница која се бори против растот на бактериите кои предизвикуваат мирис на облеката. Ткаенините се намалуваат помалку од 5%.

Други карактеристики

Најдобри понуди