.

.

џиаоџи Памук Тато Капа Неструктурирана Мека Бејзбол Капа Прилагодлив Камионџија Унисекс Стил Шапки За Сонце

џиаоџи Памук Тато Капа Неструктурирана Мека Бејзбол Капа Прилагодлив Камионџија Унисекс Стил Шапки За Сонце

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

100% памук Затворање на копчето. Само Суво Чисто. 100% Памук Што Дише. Прилагодливо затворање на бравата, една големина прилагодлива за да одговара на повеќето големини.Висококвалитетен, Мек, Растеглив, Топол, Симпатичен, Модерен. Стилски, Забавен,Кул, Носењето на оваа капа ќе ве направи попривлечни.Идеален за секојдневниот живот и активности на отворено.Подарете Ја Вашата Омилена Личност На Божиќ,Денот На Благодарноста,Нова Година, Роденден. Дебелината на ткаенината е умерена,лесна и сува,апсорбира пот и ја отстранува влагата и добро се вклопува во обемот на главата. Шапката е опремена со метално копче за прилагодување за слободно прилагодување на големината на капачето. Може да се користи во сите сезони. Тој е дизајниран со отвори за проветрување и не е лесен за промена. Класична капа со закривен раб, цврста и ладна. Нашите капи ќе бидат вашиот идеален избор за секојдневен живот и активности на отворено, погодни за одмор, спорт, хип-хоп, улични танчери, собири со пријатели, маскенбали или какви било други прилики. Без разлика дали на плажа, парк, базен, теретана, работа, музички фестивал на отворено, бејзбол, велосипедизам, голф, тенис, градинарство, одмор, пловење, кампување, пешачење, риболов, пловење, викенд одмор, меден месец, bенска забава, забавен парк, оваа капа можете да ја носите во секое време, насекаде.

Други карактеристики

Најдобри понуди