.

.

Ворнер 1-1/4 Програмски тврд кит нож, 90107

Ворнер 1-1/4 Програмски тврд кит нож, 90107

DEN 202.40

Количина на стоки
Тековен

Ергономска мека зафатна рачка дизајнирана да го намали заморот и да ја вклопи раката поудобно Силен искривен раб за стружење и безбеден за употреба со хемиски растворувачи. Целосно сечило на Танг за да се спречи кршење на сечилото. Дизајн на рачка со рачка што ја прави алатката полесна за чистење по употребата. Ограничена гаранција за живот. Идеално за примена на лесен spackling. Наменето за полесни соединенија. Совршено за апликации за завршен или финиш. Идеално за ширење и примена. Совршено за ширење на тешки материјали како соединение на drywall. Добар натпревар за апликации за прв палто. Идеално за стружење и бричење. Истелен раб за помалку гушкање или чипување. Рачката со ребра дава контрола додека притискате.

Други карактеристики

Најдобри понуди