.

.

Milltrip Flat Slim Slim Water Shoth 750ml A5 транспарентно квадратно складирање шише преносно стилски стил на еднократно протекување котел, патувања за спортско кампување на отворен

Milltrip Flat Slim Slim Water Shoth 750ml A5 транспарентно квадратно складирање шише преносно стилски стил на еднократно протекување котел,

DEN 478.40

Количина на стоки
Тековен

Наликувајќи на формата на парче хартија, ова е тенок, премија дизајниран и еднократно шише со вода, кое соодветно се лизга во вашата омилена торба за носење заедно со вашиот компјутер, книги и скапоцености Со голем капацитет од 750мл и добри перформанси на доказ за истекување, можете да бидете сигурни дека ќе ги купите. Шишето е премија, еднократно, рамно шише со вода дизајнирано да се вклопи таму каде што другите шишиња не. Во вашата торба заедно со компјутери, книги и скапоцености. Материјал : како. Функција : Транспарентен. Капацитет : 750мл. Големина : приближно. 210 * 148 * 30mm / 8. Вклучен пакет : 1 * рамно тенок шише со вода. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Ве молиме, дозволете грешка од 0 ~ 1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 【Висок квалитет на материјал】 Направен од премиум како пластика, тој е траен, еднократно и безбеден за употреба. Сосема ново и висококвалитетно протекување доказ Транспарентно шише со вода со големина на хартија A5, 750 ml. 【Лесно за носење】 Заштеда на простор. Тоа е многу погодно за вашата торба за училишни торби, ранци, чанта, чанта и др. 【Leakproof】 со капак за доказ за протекување, никогаш не треба да се грижите за какви било несреќи, истури или протекување што ќе се впие низ содржината на вашата торба. 【Широка примена】 Може да складира сосови, овошни инфузии, сок, чај, освежување и така натаму. Забелешка : шишето со вода не може да се наполни со газирани пијалоци кои произведуваат меурчиња и топла вода, или лесно испукана. 【Добра услуга】 Ако производот е оштетен или нема додатоци, ве молиме контактирајте не, и ние ќе одговориме и ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Најдобри понуди