.

.

BESPORTBLE Пакет од 4 Пролет Клип Стегач Анти-Лабава Тока Фитнес Опрема Стегач за Гира Мрена

BESPORTBLE Пакет од 4 Пролет Клип Стегач Анти-Лабава Тока Фитнес Опрема Стегач за Гира Мрена

DEN 167.84

Количина на стоки
Тековен

Изработени од висококвалитетни пластични и метални материјали за безбедна и издржлива употреба Нудејќи сила, сигурност и издржливост што обезбедува непоколебливи и трајни перформанси во годините што доаѓаат. Вежбајте поефикасно, знаејќи дека плочите се цврсто безбедни. Секој пролетен клип доаѓа со мазна, пластична рачка и механизам за брзо одговарање, пружина за без напорна транзиција. Карактеристики Боја : Црна.Материјал : Пластика и метал.Големина : Околу 7, 5х7, 5х2, 8см.Изработени од висококвалитетни пластични и метални материјали за безбедна и издржлива употреба.Секој пролетен клип доаѓа со мазна, пластична рачка и механизам за брзо одговарање, пружина за без напорна транзиција.Вежбајте поефикасно, знаејќи дека плочите се цврсто безбедни.Удобен, брз и лесен за употреба, без хасел.Нудејќи сила, сигурност и издржливост што обезбедува непоколебливи и трајни перформанси во годините што доаѓаат.

Други карактеристики

Најдобри понуди