.

.

Евбфору ПРЕДВОДЕНА Од Високо Заливско Светло 200w 6 Пакувања 29.000 LM СО Американски Приклучок Нло Високо Заливско Светло За Магацинска Работилница Фабрика Гаража Во Т?

Евбфору ПРЕДВОДЕНА Од Високо Заливско Светло 200w 6 Пакувања 29.000 LM СО Американски Приклучок Нло Високо Заливско Светло За Магацинска Работилница

DEN 430.40

Количина на стоки
Тековен

?●Висока Осветленост И Заштеда На Сметки ● ОВА led високо заливско светло 200 вати има висококвалитетни SMD3030 LED чипови Со Ефикасност На Светлината до 140 LM/W, излегува неверојатни 29000 Lm LM. Неговата осветленост е еквивалентна НА 600w стари led тела како HID/HPS И заштедете го вашиот електричен полнеж до 80%. ?●Голем Агол на Зрак и 5000К Дневна Светлина●ова Високо ЗАЛИВСКО СВЕТЛО за ПРОДАВНИЦИ дизајнирано со агол на голем зрак од 120 степени обезбедува најголема покриеност. 5000к природа белата ви ја обезбедува светлината исто како и денот и пријателски за очите. ?●Лесно Распаѓање.

Други карактеристики

Најдобри понуди