.

.

Кафл Авокадо Шминка Торба Симпатична Авокадо Овошје Козметичка Кеса Патент Торбичка Голема Тоалетна Торба Патување Лен Шминка Организатор Чанта За Девојки Жени 10

Кафл Авокадо Шминка Торба Симпатична Авокадо Овошје Козметичка Кеса Патент Торбичка Голема Тоалетна Торба Патување Лен Шминка Организатор Чанта

DEN 207.84

Количина на стоки
Тековен

●Премиум Материјал : чантата за шминка од авокадо е изработена од лен кој е лесен и издржливКозметичката кеса од авокадо доаѓа со висококвалитетни патенти,детали за запечатување на патент,цврсто и мазно лизгање. }Атрактивен Дизајн : Нашата торба за шминка од овошје од авокадо е отпечатена со уникатни дезени, убава,извонредна и симпатична, со патент на врвот, може да обезбеди вашите предмети да не паднат лесно. ●Широк Спектар На Употреба : оваа козметичка кеса од авокадо може да се користи како организатор на шминка,футрола за моливи,козметичка кеса за чанта,многу е погодна за вашата секојдневна употреба,патување,одмор,службено патување,кампување,организација на бања. Тоа е исто така прекрасен подарок за пријателите и семејството, прекрасен подарок за жени и девојки. ●Пространа : нашата торба за шминка со големина на авокадо е 10€8 инчи, многу симпатична и практична, пренослива лесна за носење со вас и чување во вашата чанта,може да собере разни работи како мини козметика и тоалети со големина на патување,бонбони и други задоволства,кабли за полнење итн. ●Одлично за Патување : Организацијата никогаш не била полесна, користете ја оваа пренослива торба за шминка од авокадо за тоалети или мали удари додека патувате и тие исто така можат лесно да се чуваат во која било чанта,ранец,торбичка или куфер. Нашата Торба За Шминка Од Авокадо Одлична За Секојдневна Употреба или За Патување,тоа е вашиот совршен придружник за носење!Користете ја нашата торба за шминка од овошје од авокадо за вашите омилени производи за убавина и кожни картички, најважните работи за патување или вашите задолжителни работи преку ноќ!Чантата со авокадо исто така добар избор како подарок за жени, семејства, пријатели, роденденски подарок, годишнина изненадување, подароци За Денот на Благодарноста, Божиќни подароци, Новогодишни подароци, подароци за Денот на Мајката.

Други карактеристики

Најдобри понуди