.

.

формулабел Термички Трансфер Црна Смола Лента, 1/2 инчи Јадро Големина, 4.33 Инчен Х 298'

формулабел Термички Трансфер Црна Смола Лента, 1/2 инчи Јадро Големина, 4.33 Инчен Х 298'

DEN 959.84

Количина на стоки
Тековен

Ширина на лента : 4,33 инчи/ 110мм должина На Лента : 298 стапки/ 91м. Јадро : 1/2 инчи. Тип на лента : смола. Компатибилен со десктоп печатачи.33 "Х 298' термички пренос смола лента е за употреба со десктоп термички пренос печатачи. Препорачана употреба за етикети за испорака, печатење со усогласеност, храна и пијалоци и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди