.

.

Греам-Поле Пациент Лифтови Замена Адаптер Кабел За Полнач, Мобилност Помош Делови И Додатоци, DPL650ADP-КАБЕЛ

Греам-Поле Пациент Лифтови Замена Адаптер Кабел За Полнач, Мобилност Помош Делови И Додатоци, DPL650ADP-КАБЕЛ

DEN 323.04

Количина на стоки
Тековен

КАБЕЛ ЗА АДАПТЕР ЗА ЗАМЕНА : Идеални заменски кабли за Лифтови За Пациенти дизајнирани да обезбедат побезбеден и посигурен трансфер на пациенти од старатели ПОМОШ ЗА ПОДИГНУВАЊЕ НА ПАЦИЕНТОТ : кабел За Конектор за претворање на полначот во контролни кутии со 5 пина што го поддржува медицинскиот лифт за да помогне во преносот на поединец кој не е во состојба самостојно да се префрли помеѓу креветот, столот, инвалидската количка и комодата. ОПРЕМА ЗА МОБИЛНОСТ ДОДАТОЦИ : кабелот за подигнување на струја е наменет како заменски дел за да обезбеди ефикасна поддршка и го намалува ризикот од лизгање или паѓање. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТ : Дизајниран Да го подобри квалитетот на животот на луѓето што ги користат производите и оние што се грижат за нив. Произведено во САД за да им обезбеди на клиентите повеќе избори и побрзо време на испорака. ДОВЕРБА НА БРЕНДОТ : Греам-Филд е еден од водечките светски производители на медицински производи во здравствената индустрија, со повеќе од 50.

Други карактеристики

Најдобри понуди