.

.

Воомваја Менослим-Црн Кохош За Менопауза-Олеснување за Надуеност, Топли бранови, Ноќно Потење, Замор, Мено-Стомак-Вкусен Вкус На Јаболко Цимет - 30 Чајници

Воомваја Менослим-Црн Кохош За Менопауза-Олеснување за Надуеност, Топли бранови, Ноќно Потење, Замор, Мено-Стомак-Вкусен Вкус

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Уживајте во Оваа Нова Фаза Во Животот Без Симптоми : Нашиот чај содржи билки како што се чај од корен од сладунец и црн кохош за менопауза што помага во ублажување на топли бранови, ноќно потење, мозочна магла, замор и сите овие симптоми - за да можете да уживате во животот во потполност! Чувствувајте Се Посвежо, Полесно И Поенергично : Изгледајте добро и чувствувајте се добро за себе. Менослим не само што обезбедува хормонска рамнотежа за жените, туку помага и во намалувањето на средниот дел за да се чувствувате посвежи, полесни и многу поенергични. Вкусен Вкус На Цимет Од Јаболко : Уживајте во вкусна шолја од овој билен чај со природен вкус на Цимет од Јаболко. Можете да го пиете топло или ладно. Пакување што може повторно да се затвори - Нашите чаеви се спакувани во торбички за повторно затворање за да обезбедат свежина и максимален вкус. Ова затворање што може повторно да се затвори го олеснува отворањето и затворањето на торбичката, осигурувајќи дека чајот останува што е можно посвеж.

Други карактеристики

Најдобри понуди