.

.

[Apple MFi Сертифициран] Молња ДО USB Центар, 2-во-1 USB Otg Центар со 2 USB 3.0 Порта и Порта За Брзо Полнење за iPhone/iPad Компатибилен СО USB Микрофони/USB Флеш Диск/Тастатура/Глувче/USB З

[Apple MFi Сертифициран] Молња ДО USB Центар, 2-во-1 USB Otg Центар со 2 USB 3.0 Порта и Порта За Брзо Полнење за iPhone/iPad Компатибилен СО

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

●Молња ДО USB Hub Q : Проширете ја портата за молња на i Phone/i Pad на 3 порти (2 USB 30 порти, 1 порта за полнење), Лесно поврзете глушец, тастатура, USB стап и многу други USB-поврзани уреди со вашиот телефон или таблет. И сите пристаништа на центарот можат да се користат истовремено. (Забелешка : портата За полнење Молња е само за "полнење" и не може да пренесува податоци). ●Одлична Компатибилност● : Артикуларно Дизајниран за корисници на i Phone. Овој адаптер за МОЛЊА ДО USB 3.0 е совршен компатибилен со повеќе уреди, како што се i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/14 Plus/i Phone 13/13 Mini/13 Pro Max/13 Pro Max /i Phone 12/12 Mini/12 Pro Max/11/11 Pro Max/XR/XS/XS Макс/Xs 8 7 6 Плус, Ipad и ipod. €Пренос Со голема Брзина Q : USB hub 3.0 портата поддржува ултра брз пренос на податоци до 5 Gbps-10 пати побрзо од USB 2.0 (480 Mbps), што ви овозможува да пренесувате HD филмови или големи датотеки за неколку секунди. Портата За полнење Молња ви овозможува да го полните вашиот i Phone/i Pad додека пренесувате податоци и поврзувате повеќе периферни уреди со мала моќност. €Тенок и Лесен Дизајн q : usb продолжен центар е изграден ВО otg функција чип, не се потребни надворешни драјвери, Приклучок и Игра. Флексибилен најлонски кабел со плетенка за дополнителна издржливост. Алуминиумска обвивка со убава метална завршница и обезбедува подобра дисипација на топлина. Тенок и Лесен дизајн, лесен за вклопување во која било торба или актовка со вашиот лаптоп, совршен за патување. ●Услуга И По-Продажба : Што Добивате : 1 XLightning НА USB 3. Ние обезбедуваме 36-Месечна Гаранција Без Грижи, исто така доаѓа со 3-Годишна гаранција за враќање на парите или замена. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме за помалку од 12 часа. Belcompany 3-во-1 Центар ( 2 USB 3.0 Порти +1 Молња Полнење Порта) Молња Полнење Порта *1 (само За Полнење) - - - - - - совршено Се Вклопува со вашиот i Phone/i Pad/i Pod.0 *2 (Пренос На Податоци)- - - - - до 5gbps брзина на пренос на податоци преку USB-порта, до 10x побрзо ОД USB 2. ПРИСТАНИШТЕТО USB-А исто така поддржува излез ЗА полнење 5 V@1 A. ПРИСТАНИШТАТА 2 USB 3.0 можат да се користат истовремено. Применлива Опрема За Apple : i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/14 Plus i Phone 13 /13 Mini /13 Pro max i Phone 12 /12 Mini / 12 Pro Max i Phone 11 / 11 Pro max IPHONE X / XR / XS / XS Макс i Phone 8 / 8 Плус i Phone 7 / 7 Плус iphone 6s / 6s Плус Iphone 6 / 6 плус iphone 5 / 5s / 5c Ipad / Ipod / i Phone se 2020 Ултра Тенок Мулти-Порт Усб ц центар адаптер, проширете Повеќе Usb Порти! 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди