.

.

Aexit H3Y-2 AC Прекинувачи 110v DPDT 30s 8P Терминали Одложување Тајмер Време Реле Нога прекинувачи w Приклучок

Aexit H3Y-2 AC Прекинувачи 110v DPDT 30s 8P Терминали Одложување Тајмер Време Реле Нога прекинувачи w Приклучок

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 76g; Содржина На Пакетот : 1 x Тајмер Одложување Реле w Приклучок Марка : ; Модел : H3 Y-2; Главна Боја : Црна, Сива; Пин Број : 8. Оценка : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V; Контактно Отпорно Оптоварување : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250 V 5 A; Временски Опсег : 0-30 S. Големина На Штекерот : 7 x 2,2 x 3cm/2,8"x 0,87" x 1,2" (L*W*T); Фиксирачка Дупка Диа : 5mm/0,2"; Растојание На Дупката : 60mm/2,4". Вкупна Големина (Приближно) : 8,5 x 7 x 2cm/3,3 "x 2,8" x 0,8 " (L*W*H); Тип На Шина За Монтирање : 35 MM DIN Железница; Тип На Контакт : DPDT. Забелешка : Не соблекувајте го предното копче.Завртете го предното копче за да го прилагодите времето.Широко се користи за контрола на одложување на времето во системот за индустриска автоматизација и механичка опрема.

Други карактеристики

Најдобри понуди