.

.

Мрзлива Тоалетна Торба За Жени, Симпатична Тоалетна Торба За Тоалети За Животни, Лесна Торба за Бричење отпорна На Вода За Додатоци За Тоалети

Мрзлива Тоалетна Торба За Жени, Симпатична Тоалетна Торба За Тоалети За Животни, Лесна Торба за Бричење отпорна На Вода За Додатоци

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - оваа патна тоалетна торба е изработена од платно и издржлива рачка од стп кожа Тој е лесен, издржлив и водоотпорен, така што може безбедно да се користи во средини што може да се навлажни. Совршен е за торби за бања, кеси за бричење и Комплет За Допер за патување. ПРЕНОСЛИВА ГОЛЕМИНА-10,2(Л)х 4,5(В)х 5,9 (Ч)инч. Едноставно пакување, мало и пространо, интегрирано складирање, 2 прегради, обезбедуваат доволно простор за сите ваши потреби. Големиот оддел може да собере тоалети, козметика, personal материјали итн., а малиот оддел може да држи мали предмети како што се четки за заби во преградата. ДИЗАЈНИРАН ЗА ПАТУВАЊЕ И ПРЕНОСЛИВОСТ - овој комплет за патување е дизајниран целосно да ги разгледа потребите на патниците. Страничната рачка може да биде обесена и рачна. Не само што е погодно да се носи патна торба со тоалети, туку и може да се закачи и користи. Набавете ги вашите тоалети брзо и лесно, внимавајќи лесно да ја носите торбата кога патувате!. ПОГОДНА ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ЧАНТА - оваа чанта за шминка е специјално дизајнирана за мажи и жени. Тоа е многу разноврсна патна торба. Може да се користи како традиционална тоалетна торба, козметичка торба или торба за бричење и може да ја чува вашата медицинска нега додека патувате. Може да се користи како воздушно перниче. Класичниот стилски изглед го прави совршен подарок. СОВЕТИ ЗА КУПУВАЊЕ - можете да ја купите нашата тоалетна торба со доверба. И ако имате било какво прашање, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа. Патна Тоалетна Торба За Жени Менако сте чест патник, организирајте ги вашите тоалети, брзо и ефикасно е важно за вас.

Други карактеристики

Најдобри понуди