.

.

Торк Тоалетна Хартија Со Висок Капацитет Ролна Бела Т26, Напредна, 2-Слоја, 36 х 1000 листови, 110292А

Торк Тоалетна Хартија Со Висок Капацитет Ролна Бела Т26, Напредна, 2-Слоја, 36 х 1000 листови, 110292А

DEN 1113.60

Количина на стоки
Тековен

Подобрете ја хигиената и чистотата со индивидуално завиткани ролни тоалетна хартија со висок капацитет Совршено решение за здравствена заштита и канцелариски поставки каде хигиената е врвен приоритет. Исечете го времето на полнење-двојно повеќе листови по конвенционална ролна за ткиво за капење значи половина од одржувањето на полнењето. Намалете го отпадот со заптивката на опашката со лесен почеток, што ги прави почетните ролни брзи и лесни. 36 ролни, по 1000 листови, 2 слоја. Напреден квалитет. Големина На ролна Л 312.9 "должина на Листот 3.8" Компатибилен со диспензерите Т26. Функционален, модерен дизајн. Висок капацитет - 2x повеќе ткиво отколку. конвенционалните ролни. Автоматското менување на ролната промовира хигиена и го намалува одржувањето. Помалку ролна резервирана за отпад што се користи само откако ќе се исцрпи примарната ролна. Има 2 ролни со висок капацитет. Совршен избор за ограничен простор. Функционален, модерен дизајн. Висок капацитет - 2x повеќе ткиво отколку. конвенционалните ролни. Автоматското менување на ролната промовира хигиена и го намалува одржувањето. Помалку ролна резервирана за отпад што се користи само откако ќе се исцрпи примарната ролна. Има 2 ролни со висок капацитет. Совршен избор за ограничен простор. Пониска цена-Дозволува побрзо, полесно вчитување и помалку полнење. Висок капацитет-2x повеќе ткиво од конвенционалните ролни. Хигиенски-индивидуално завиткани ролни. Подобрува најголемиот дел и мекост. Поединечно завиткани за хигиена и чистота. Септички безбеден, идеален за сите водоводни системи. Средна големина ролна. Торк Висок Капацитет Бања Ткиво Ролна Бела Т26 : Лошата хигиена и истекувањето на тоалетна хартија може да предизвика негативно искуство на клиентите. Нашето ткиво за капење е индивидуално завиткано за максимална чистота и ја намалува веројатноста за прекин на услугата благодарение на ролните со висок капацитет. Овие ролни за Тоалетна хартија се врежани за најголемиот дел и мекост, но брзо се распаѓаат во водоводните системи, намалувајќи ги блокадите. Тие доаѓаат Со Лесна Рачка за Носење, што го прави транспортот и складирањето едноставни.Предности на прв поглед : + Индивидуално завитканите ролни ја подобруваат хигиената + ролни со Висок капацитет + ткивото за Капење брзо се распаѓа + Лесна Рачка за Носење.

Други карактеристики

Најдобри понуди