.

.

Вустер Четка R959 R959 - 9 Сликар Избор Ролери Покритие 3/8 Инчен Дремат, 6-Пакет, 9 Инчи, 6 Брои

Вустер Четка R959 R959 - 9 Сликар Избор Ролери Покритие 3/8 Инчен Дремат, 6-Пакет, 9 Инчи, 6 Брои

DEN 210.56

Количина на стоки
Тековен

Нане зелена ткаенина За сите рамни и јајца бои. Полипропиленското јадро се спротивставува на водата, растворувачите и пукањето. За средни површини. Нане зелена ткаенина за сите рамни и јајца бои. Добар квалитет, одличен избор на вредност; се препорачува за работни места за одржување кои не бараат најдобра завршница. Полипропиленското јадро се спротивставува на водата, растворувачите и пукањето. Вредност пакет На Избор Сликар 3/8 " опфаќа кои обезбедуваат добар квалитет на голема вредност за одржување работни места. Компанијата Вустер Четка произведува иновативни алатки за сликање со високи перформанси веднаш од Вустер, Охајо САД од 1851 година. Нашите трговски имиња вклучуваат ултра/Про, Предност, Јахтман, Четки за боја На Кратенки; супер/Фаб, супер Ролери Доо-З; рамки На Шерлок и столбови за продолжување; миниролери Џамбо-Котер; и алатки за подготовка на површината на Екипажот.

Други карактеристики

Најдобри понуди