.

.

Мурал Уметност АПС Пластични Кујна Нож За Складирање Блок Ѕид Монтирани Нож Држач За Складирање Решетката 4 Слот

Мурал Уметност АПС Пластични Кујна Нож За Складирање Блок Ѕид Монтирани Нож Држач За Складирање Решетката 4 Слот

DEN 760.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Абс Пластика; Големина : 20*4*21 цм / 73 инч; Слот : 4, во различни големини. Висок Квалитет : Изработени ОД АПС за храна, невкусни, нетоксични, безбедни и издржливи во употреба. Препорачана Употреба : Може да се инсталира на внатрешниот ѕид на шкафот, со што се спречуваат децата од потенцијалната опасност. Два Методи За Инсталација : стилот монтиран на ѕид може да заштеди многу простор; можете да користите леплива лента или завртки со двојни страни за да ја инсталирате и двата начина се многу лесни. Хуманизиран Дизајн : тој е мазен на површината со неколку дизајн на воздушни дупки, така што може ефикасно да спречи влажна внатрешност, а исто така може да обезбеди да нема мувлосана вода во неа. Карактеристика : Материјал : Абс Пластична Големина : 20*4*21 цм / 7.3 Инчен Слот : 4, Во Различни големини Боја : Бела со 4 слотови во различни големини, може да постави различни ножеви, што е погодно за повеќето семејства.

Други карактеристики

Најдобри понуди