.

.

БЕЛКИН USB Тип Ц До DisplayPort 1.4 Кабел 6.6 ft/2m, 32.4 Gbps, 8K@60Hz ИЛИ 4K@144HZ, СО HBR3, DSC, HDCP 2.2, DP Alt Режим, Компатибилен Наназад, Работи Со Windows, MacOS, iPadOS, Android И Многу Повеќе

БЕЛКИН USB Тип Ц До DisplayPort 1.4 Кабел 6.6 ft/2m, 32.4 Gbps, 8K@60Hz ИЛИ 4K@144HZ, СО HBR3, DSC, HDCP 2.2, DP Alt Режим, Компатибилен Наназад,

DEN 471.68

Количина на стоки
Тековен

Најнови Display Port 1 Поддржува до 8 K@60 Hz И 4 K@144hz, 32.40 Gbps пропусен опсег. Екстра долг кабел со 6,6 стапки/2м. приклучок и игра, решение со еден кабел, компатибилен Наназад со Дисплеј 1. Поддржува HBR3, DSC и HDCP 2.2, за репродукција на заштитена содржина од i Tunes/Netflix. 1 x USB-C До Displayport кабел. Нашиот USB-C До Displayport 1.4 Кабел ги поврзува Вашите Chromebook, Mac Book, i Pad Pro, систем за игри или друг USB-C овозможен уред со монитор или проектор со Овозможен Display Port за да можете да споделувате неверојатно јасни и јасни слики и видеа за крајното искуство СО 4 K ИЛИ 8 K HDR.

Други карактеристики

Најдобри понуди