.

.

Раста лав круна заби самовила кутија симпатична држена заби заби дрвени складишта изгубени заби заби кутија за роденденски сувенир подарок

Раста лав круна заби самовила кутија симпатична држена заби заби дрвени складишта изгубени заби заби кутија за роденденски сувенир подарок

DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен

Дрво Направени во САД или увезени. 【Големина】 - кутијата за самовила за заби мери приближно 5,1 "x 4,5" x 1 "(lxwxd). 【Материјал】 Забот кутија е направена од бор дрво, што е безбедно и еколошки. стилизирана во форма на главата во лесна за разбирање, но сепак оригинална форма. 【Размислен дизајн】 Отворете ја кутијата за складирање на забите, капакот се печати со можност за снимање имиња и детали. Внатрешноста на кутијата е практична како што може Чувајте го првиот заб за замена, како и косата итн. 【Сувенир】 Спомени треба да бидат физички зачувани и совршен колекционер на забите е совршен начин да се запечати во старите добри денови кога таа/тој беше малку. Направено во САД или увезена . 【Големина】 - кутијата за самовила за заби мери приближно 5,1 "x 4,5" x 1 "(lxwxd). 【Материјал】 Кутијата за заби е направена од бор дрво, што е безбедно и еколошки. 【Симпатична форма】 Зачувувањето на забите може да се стилизира во форма на главата во лесна за разбирање, но сепак оригинална форма.

Други карактеристики

Најдобри понуди