.

.

iPad Pro 12.9-Инчен Случај, Тенок И Мек Таблет Заштитен Капак за iPad Pro 12.9 2022 &засилувач; 2021 &засилувач; 2020, Црна

iPad Pro 12.9-Инчен Случај, Тенок И Мек Таблет Заштитен Капак за iPad Pro 12.9 2022 &засилувач; 2021 &засилувач; 2020, Црна

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Модели за компатибилност-i Pad Pro 129" 2022 6-та Генерација (Модел : A2436 / A2764 / A2437 / A2766 ),i Pad Pro 12.9 инчи 5-Та Генерација 2021(A2378/A2461/A2379/A2462),4-та Генерација 2020(A2229/A2069/A2232/A2233),3-ти генерал 2018 (а1876/а2014/А1895/А1983). Компактен дизајн , Мат Грб, внатрешен саќе шема. Лесен за инсталирање и отстранување без гребење на i Pad. Тактилни копчиња за цврсти повратни информации и лесно притискање. Обезбедува 100% производ за задоволство на нашите клиенти, сите случаи имаат гаранција од 90 дена, Доколку има проблем со производот, слободно испратете ни е-пошта. Ние ќе го исполниме вашето барање веднаш без никакви проблеми.

Други карактеристики

Најдобри понуди