.

.

Бинокуларни Лупи 3,5 Х-420ММ Лупа, Платнена Кутија За Пакување Сург~икални Двогледни Лупи

Бинокуларни Лупи 3,5 Х-420ММ Лупа, Платнена Кутија За Пакување Сург~икални Двогледни Лупи

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Со стегач може да се фиксира во сите видови очила Материјал : висококвалитетно оптичко стакло. Со големо видно поле и долга длабочина на полето на лупа. Сликата е јасна и искривена. Растојанието, аголот на зеницата лесно се прилагодува. Вклучен пакет : 1 * Лупе1 * Ремен За Глава1 * Крпа1 * Завртка1 * Упатство За Употреба1 * Платнена Торба.

Други карактеристики

Најдобри понуди