.

.

Пластични 250мл Паѓање Шише-Евра Дизајн-Еиско Лаборатории

Пластични 250мл Паѓање Шише-Евра Дизајн-Еиско Лаборатории

DEN 175.84

Количина на стоки
Тековен

Лдпе пластични испуштање шише Овозможува мали, униформни капки течност. 250мл капацитет. Завртка капа со прикачен капак. 5, 5х2, 5" димензии. Ова уникатно шише со полиетилен со мала густина доаѓа со капаче за завртки и излив што овозможува да се издаваат мали, униформни капки течност. Има капацитет од 15 мл и има димензии 5, 5х2, 5".

Други карактеристики

Најдобри понуди