.

.

Калифорнија егзотика водоотпорен пикси мини g, сина, 5 “

Калифорнија егзотика водоотпорен пикси мини g, сина, 5 “

DEN 164.48

Количина на стоки
Тековен

Pixies mini g водоотпорен - сина Pixies mini g водоотпорен - сина. Удрете го копчето за задоволство! Pixies Mini-G е изработен од блескава пластика. Оваа ситна вибрација има употреблива должина од 5 "со дијаметар кој се движи до 0,75". Врвот на мини-Г е криви за да се фокусира стимулацијата на Г-точката. Основата на мини-G има активирање на копчето за притискање. Потребно е две батерии со големина на ААА кои не се вклучени. Малку треска за многу задоволство!.

Други карактеристики

Најдобри понуди