.

.

iPhone Полнач Кабел, [3FT-4Pack] Најлон Плетенка USB На Молња Кабел, [Mfi Сертифициран] Apple Брзо Полнење Синхронизација Кабел Компатибилен со iPhone 14/13/13 Pro/13 Mini/12/12 Pro Max/11/11 Pro/8 плус/

iPhone Полнач Кабел, [3FT-4Pack] Најлон Плетенка USB На Молња Кабел, [Mfi Сертифициран] Apple Брзо Полнење Синхронизација Кабел

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

® Универзална Компатибилност : USB а до кабел За полнење На молња за i Phone, широко компатибилен со i Phone 14/14 плус/14 Pro/14 Pro Max/13 /13 Pro Max/13 Mini/12/12 Mini/12 Pro Max/11/11 Pro Max/XS Max/XS/XR/X/X/se/8 плус/8/7 плус/6, Pad Pro 107"/mini(2019)/mini 3/mini 2/Air, Pod Touch 7/6/5/4 Gen, Pod Nano 7/6 И Други Верзии На Ios.Ве молиме проверете дали ви е ПОТРЕБЕН USB C КАБЕЛ За Полнење На Подлогата Воздух 2020 10.9"(4-Та Генерација), Pad Pro 12.9" Gen3/Gen4 И Pad Pro 11"●. ●Полнење и Синхронизација : Кабелот за полнач на i Phone поддржува висококвалитетно брзо полнење до 2,4 А, брзина на полнење побрзо и побезбедно, заштеда на време на полнење. Брзината на пренос до 480 mbps може да ви помогне да работите ефикасно. ●Apple MFi Сертифициран Q : mfi молскавичен кабел погоден за ВЕРЗИИ НА IOS, со отпорни конектори од алуминиумска легура, за да се осигурате дека вашиот уред се полни брзо и безбедно и стабилно ги пренесува податоците. ●Издржлив Материјал q : USB i Phone кабел Со 20.000+ пати тестови За свиткување, најлонскиот плетен кабел е пофлексибилен. Покриен со супериорно алуминиумско куќиште и најлонска јакна со плетенка го прават кабелот потрајни, а исто така штитат од физички стресови. Што Добивате : [3ft/4-Пакет] i Phone полначи кабел со 7x 24 Часа пријателски услуги на клиентите ,безгрижно 1-годишна гаранција. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Други карактеристики

Најдобри понуди