.

.

Logitech Inc, HD Веб Камера C615

Logitech Inc, HD Веб Камера C615

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Оваа веб-камера се одликува со видео повик со висока дефиниција и сеуште снимање на слика со резолуција до 8,0 ПРАТЕНИЦИ за да се обезбеди јасен, јасен квалитет на видео и слика Способноста за поставување со 1 клик ви овозможува лесно споделување слики и видеа преку интернет. Сепак-резолуција на сликата до 8,0 ПРАТЕНИК за јасност. Видео снимање до 1920 х 1080 пиксели и до 30 fps за реални детали и движење. Видео повик со висока дефиниција за да можете да разговарате со пријателите и семејството преку интернет. Вградениот микрофон Обезбедува аудио без freeо со или без слушалки за јасна видео конференција или повици до пријателите. 1-кликнете поставување Ви Овозможува лесно објавување на Facebook, You Tube и Twitter. Логитех 960-000733 Ц615 Веб Камера - 2 Мегапиксели-30 фпс-УСБ 2.

Други карактеристики

Најдобри понуди