.

.

[Apple MFi Сертифициран] Краток iPhone Кабел За Полнење, USB До Молња Полнач Кабел За Apple, Најлон Плетенка Брз Кабел За Синхронизација На Податоци За Iphone 14/13/12/11 Pro/XR/X/IPAD, Сребро

[Apple MFi Сертифициран] Краток iPhone Кабел За Полнење, USB До Молња Полнач Кабел За Apple, Најлон Плетенка Брз Кабел За Синхронизација

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

●Флексибилна и Удобна должина● : должината од 8 инчи е идеална за употреба со преносни полначи или каде што просторот е на минимум Можете да ја изберете Должината најзгодно за да ја наполните Вашата Банка За Напојување, Станици за Полнење и Лаптопи во спалната соба, софата, канцеларијата, дури и кога сте на задното седиште на автомобилот. Совршени замени за вашиот оригинален молња кабел со супериорни перформанси. €Издржлив Најлон Плетенка И Сигурен Конектор Q : кабелот има висококвалитетна двојна Најлонска плетенка јакна и основен материјал. Засилениот и продолжен дизајн на зглобовите НА СР може да издржи повеќе од 100.000 + циклуси на свиткување и повторено исклучување од струја. Компактната обвивка од алуминиумска легура додава поголема заштита и на молња и НА УСБ-конектори. ●Mfi Сертифициран Молња Кабел Q : Сертифициран Од MFi и изграден со iphone оригинален терминал и паметен чип, безбедно наполнете го вашиот уред со најбрза брзина во секое време. Направено за i Phone i Phone 14/ 14 Max/ 14 Pro/ 14 Pro Max/ 13 / 13 Pro Max / 13 Mini / 12 Pro /12 Pro Max / 12 Mini / 11 Pro Max / 11 / XS / XS Max / XR / X / 8 / 7 / 7 плус / 6s / 6s Плус / 6 / 6 плус / 5s / 5c / 5, ipad pro / воздух / Воздух 2 / 3, Ipad Mini / Mini 2 / Mini 3 / 4 / 5, i Pad (4-Ти Генерал), i Pod nano (7-ми Генерал) и ipod touch (5-ти Генерал). ●Неверојатни Податоци За Полнење И Синхронизација : Вградениот Чипсет Обезбедува Безбедност за Уредите на i Phone. Неговата Издржливост, Поврзување, Компатибилност, Без Порака За Грешка. Одличните Перформанси Обезбедуваат Синхронизација И Полнење На Вашите Уреди Истовремено Со Брзина На Пренесување До 480 Mb/S. ①Услуга по продажбата : ќе добиете 3 Пакет 8-инчен краток молскавичен кабел, каков било проблем или оштетување на производот, ќе обезбедиме 12 месеци бесплатно враќање и доживотна ефективна техничка поддршка. Ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас! Преземаме целосна одговорност за квалитетот на производот. Esbeecables Краток iphone Кабел За Полнење Направен за i Phone, i Pad И i Pod PICK НАС : 3 Пакет 8 Инчен Сребрен Најлон Плетенка Кабел_ Совршена Должина (8 инчи/ 20cm/ 0.6 ft), Мал, компактен и удобен, во голема мера заштеда на простор, кој се користи за пренос на податоци, полнење со електрична енергија банка, полнење на работната површина, уредни и деликатни.

Други карактеристики

Најдобри понуди