.

.

Hoome Пријател Подароци Шминка Кеси - Пријателство Подароци За Жени Пријатели - Роденденски Подароци За Пријатели Женски За Мајки Ден Божиќ Или Вљубените

Hoome Пријател Подароци Шминка Кеси - Пријателство Подароци За Жени Пријатели - Роденденски Подароци За Пријатели Женски За Мајки Ден Божиќ

DEN 292.80

Количина на стоки
Тековен

Двострано Печатено : Висококвалитетна Бисерно Розова Полиестерска Ткаенина Термичка сублимација ринт роцес, а атерн нема да исчезне по миењето. Тешкиот зиер е цитиран со непречено чувство и гроздобер изглед. Големина : 9 "W x 6" H/24x15cm. Доволно голем за чување козметика и алатки како лист, сенка за очи или машки комплет за бричење. Подароци за Најдобри Пријатели : Нашата торба за шминка е подароци за пријателство за најдобри пријатели женски,бфф,бре,бести.На нивниот роденден, мајки ден на вљубените, божиќ, денот на благодарноста, Нова година, итн. Торба Со повеќе Улоги : тоа не е само торба за шминка, исто така може да се користи за чување накит, електронски додатоци, тоалети. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ние нудиме доживотна гаранција за оваа торба. Ако не сте целосно задоволни со тоа од која било причина, закуп испратете ни е-пошта и ние ќе се потпреме на вас во рок од 24 часа со 100% гаранција за враќање на парите. Двострано Печатено : Висококвалитетна Бисерно Розова Полиестерска Ткаенина. Термичка сублимација ринт роцес, а атерн нема да исчезне по миењето. Тешкиот зиер е цитиран со непречено чувство и гроздобер изглед. Големина : 9 "W x 6" H/24x15cm. Доволно голем за чување козметика и алатки како лист, сенка за очи или машки комплет за бричење. Подароци за Најдобри Пријатели : Нашата торба за шминка е подароци за пријателство за најдобри пријатели женски,бфф,бре,бести.На нивниот роденден, мајки ден на вљубените, божиќ, денот на благодарноста, Нова година, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди