.

.

Qtqgoitem гумен автомобил амортизер за шок -амортизаци амортизери 10 парчиња чисти

Qtqgoitem гумен автомобил амортизер за шок -амортизаци амортизери 10 парчиња чисти

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : шок од амортизација; Боја : Јасна Материјал : гума; Содржина на пакетот : 10 парчиња x шок од амортизација. Надворешна диа : 30мм/1,2 ". Внатрешна диа : 16мм/0,63". Име на производот : амортизација на шок; боја : јасен. Материјал : гума; Содржина на пакет : 10 парчиња x амортизер со шок. Внатрешна диа : 16мм/0,63 ". Амортизери за гумени автомобили Абсорбер, амортизери 10 парчиња, чисти тврди гумени грмушки се користат за вибрации или електрична изолација при монтирање на панели или компоненти. Грејт за амортизери за амортизери на автомобили, се изработени од гумени материјали. Гумената површина, кои се за заштита на гумата од оксидација и стареење.

Други карактеристики

Најдобри понуди