.

.

Новато GF-136GM прилози за тапа, метал со пиштол

Новато GF-136GM прилози за тапа, метал со пиштол

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Тапа на садови во водопади со финиш со пиштол метал; Контрола на единечна рачка Цврста конструкција на месинг; Керамички кертриџ со висок притисок. Инсталација за монтирање на палуби со единечна дупка; Потребна е дупка со дијаметар од 1,5 инчи. AB1953 ниско олово во согласност; CUPC и NSF сертифицирани. Вклучени се линии за снабдување и монтирање на хардвер. Тапа на садови во водопади со финиш со пиштол метал; Контрола на единечна рачка. Цврста конструкција на месинг; Керамички кертриџ со висок притисок. Инсталација за монтирање на палуби со единечна дупка; Потребна е дупка со дијаметар од 1,5 инчи. AB1953 ниско олово во согласност; CUPC и NSF сертифицирани. Вклучени се линии за снабдување и монтирање на хардвер. Надградете ја вашата бања со допир на стил и софистицираност со оваа елегантна тапа на садот за водопади, додека е ефикасна вода. Водата тече низ рамниот излив, создавајќи минијатурен водопад широк три инчи. Оваа ефикасна тапа за вода е специјално дизајнирана за да смести мијалник на садот, оваа тапа за единечни дупки треба да се монтира директно на шанкот. Нашиот повисок дизајн на тапа обезбедува повеќе простории под плунката за миење и чистење раце. Една лост ја контролира температурата и притисокот на водата.

Други карактеристики

Најдобри понуди