.

.

Столпа за столче за убавина од wdnmdy со потпирач за грб, кој се тркалаше вртливата салон, хидраулична стоматолошка столица за бербер бањата бања медицински изготвува

Столпа за столче за убавина од wdnmdy со потпирач за грб, кој се тркалаше вртливата салон, хидраулична стоматолошка столица за бербер бањата

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

【Удобен дизајн】 Нашите столици во салони имаат ергономски заоблен потпирач за грб што може да обезбеди оптимална поддршка А седиштето е изработено од висококвалитетна густа пена. Сите овие се дизајнирани да ви обезбедат удобно искуство со седење кога треба да седите подолг временски период. 【Висококвалитетни материјали】 Хидраулични вртливи медицински салони столче изработени од висококвалитетна PU кожа, метални и одделенија за пена од пена. Помага во спречувањето на замор на нозете, додека цврстите заварувања на основата и хардверот со двојно заградување обезбедуваат неспоредлива стабилност. 【Столче за вртење на тркалање】 Дизајн на ротација на забите 360 степени гарантира дека вие и вашите гости или клиенти можат да се движат слободно и лесно да разговараат со другите во која било насока. Покрај тоа, 5-те тркала ви овозможуваат без бучава и мазно движење на кој било вид подови. 【Прилагодлива висина】 столче за убавина со потпирач за грб погодна за прилагодување на висината на седиштето со влечење нагоре или надолу по рачката покрај седиштето. Висината на седиштето може да се прилагоди од околу 46-59см, што ги задржува клиентите на опсег на дофат додека се наоѓаат во седечка положба. 【Широко користена】 Столпа за стоматолози со потпирач за грб, совршена за вашиот салон, медицинска канцеларија, бањата, шминка станица, работилница во гаража, па дури и домашни берберници, салони за коса, салони за тетоважи, училишта, барови, пабови, канцеларија, магацини, кафе -продавници и дома Користете. 【Удобен дизајн】 Нашите столици во салони имаат ергономски заоблен потпирач за грб што може да обезбеди оптимална поддршка. А седиштето е изработено од висококвалитетна густа пена. Сите овие се дизајнирани да ви обезбедат удобно искуство со седење кога треба да седите подолг временски период. 【Висококвалитетни материјали】 Хидраулични вртливи медицински салони столче изработени од висококвалитетна PU кожа, метални и одделенија за пена од пена. Помага во спречувањето на замор на нозете, додека цврстите заварувања на основата и хардверот со двојно заградување обезбедуваат неспоредлива стабилност. 【Столче за вртење на тркалање】 Дизајн на ротација на забите 360 степени гарантира дека вие и вашите гости или клиенти можат да се движат слободно и лесно да разговараат со другите во која било насока.

Други карактеристики

Name:Multifunctional swivel chair:
Seat:
40*43cm
Backrest:
37*40cm
Height adjustment:
46-59cm
Package Includes:
1 x swivel stool chair :
Tips:
■ Due to the difference in light and screen, the item's color may be slightly different from the pictures.:
■ Please allow 1-2cm differences due to manual measurement. :

Најдобри понуди