.

.

Мускули На градите Горила Хемиско Пенкало Што Се Повлекува Работни Пенкала За Мажи Жени Канцелариски Подарок 2 ПАРЧИЊА

Мускули На градите Горила Хемиско Пенкало Што Се Повлекува Работни Пенкала За Мажи Жени Канцелариски Подарок 2 ПАРЧИЊА

DEN 268.64

Количина на стоки
Тековен

компјутер Произведено во САД Или Увезено. Изработено од висококвалитетен материјал, ова хемиско пенкало е издржливо и удобно за пишување. Хемиското пенкало е со мала тежина, мазно во пишувањето, удобно за држење, многу погодно за пишување, а напишаните зборови се убави. Имаме 1 ЕЕЗ, 2 ЕЕЗ, 4 ЕЕЗ, една големина : должина на пенкало : 13,5 см/5,3 инчи, ширина на врвот на пенкалото : 1,4 см/0,6 инчи, должина на клипот за пенкало : 4 см/1,6 инчи. ЗАБЕЛЕШКА : мастилото со хемиско пенкало е сино мастило. Прекрасно хемиско пенкало за дома, канцеларија, хотел, ресторан, хостел итн. каде што ви треба пенкало, одличен подарок за благодарност за вашата пријателка, мајка, сестра, колешка итн. Ако имате какви било проблеми со квалитетот со нашите пенкала за производи, слободно контактирајте не, квалитетот на производот и задоволството на клиентите се нашите врвни приоритети. Произведено во САД Или Увезено. Изработено од висококвалитетен материјал, ова хемиско пенкало е издржливо и удобно за пишување. Хемиското пенкало е со мала тежина, мазно во пишувањето, удобно за држење, многу погодно за пишување, а напишаните зборови се убави. Имаме 1 ЕЕЗ, 2 ЕЕЗ, 4 ЕЕЗ, една големина : должина на пенкало : 13,5 см/5,3 инчи, ширина на врвот на пенкалото : 1,4 см/0,6 инчи, должина на клипот за пенкало : 4 см/1,6 инчи.

Други карактеристики

Најдобри понуди