.

.

Симпатична Верверица Орев Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

Симпатична Верверица Орев Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

DEN 1340.80

Количина на стоки
Тековен

Материјал : мини флеш-уредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпорен на удари,кој содржи водоотпорен чип со голема брзина, стабилен квалитет, брз пренос, долг век на траење Апликација : овој флеш-уред со форма на кредитна картичка 2х3, 3 инчи, големина на банкарска картичка, тенок и удобен, приклучок и игра ,лесен за носење во паричник. Дизајн : модерниот USB флеш-уред вклучува 32gb и 64 GB чип, дизајн на Диск од типот картичка U, напуштете ја традиционалната Форма На U диск, издвоите. Подарок : ПРИЛАГОДЕНАТА картичка USB флеш дискови функција со технологија за печатење со висока дефиниција и извонредна production.It е совршен како родендени, божиќни забави подарок за вас пријатели, семејство, соученици. Повод : ОВАА USB Бизнис картички модерен и роман,кој е погоден за дигитални податоци за складирање, пренесување и споделување на клиенти. Аплицирајте за складирање податоци на музика, фотографии, филмови, дизајни, прирачници, програми, материјали итн. Материјал : мини флеш-уредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпорен на удари,кој содржи водоотпорен чип со голема брзина, стабилен квалитет, брз пренос, долг век на траење. Апликација : овој флеш-уред со форма на кредитна картичка 2х3, 3 инчи, големина на банкарска картичка, тенок и удобен, приклучок и игра ,лесен за носење во паричник.

Други карактеристики

Најдобри понуди