.

.

Echogear Целосна Движење АГОЛ Тв Монтирање &засилувач; Во Ѕид ТВ Кабел Скривач Пакет - Монтирање Телевизори до 75 &засилувач; Сокријат Жици Зад Ѕидот

Echogear Целосна Движење АГОЛ Тв Монтирање &засилувач; Во Ѕид ТВ Кабел Скривач Пакет - Монтирање Телевизори до 75 &засилувач; Сокријат Жици

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Уникатниот дизајн на оваа монтажа со целосно движење значи дека треба да најдете само една обетка за да уживате во сите прекрасни карактеристики поврзани со монтирање на аголот НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР Зошто да вежбате двапати ако можете да вежбате еднаш? Работете попаметно, не потешко, банда. ОВОЈ ДРЖАЧ за ТВ непречено се протега на речиси 2 метри од ѕидот за да може да седи под совршен агол од 45 степени. дури и кога е монтиран во аголот на просторијата. Скријте ги вашите кабли зад ѕидот со овој комплет за поминување на КАБЕЛОТ сам. Само додадете вежба и имате се што ви треба за брза 20-минутна инсталација. Ќе треба да прескокнете само 1 епизода од Канцеларијата. Совршен за криење HDMI, Aux и други нисконапонски кабли. Работи и за кабли за напојување во ѕид. Само погрижете се вашето куче прво да не ги џвака. Флексибилното поминување низ громовите може удобно да собере 4 големи HDMI кабли. Има многу простор дури и за вашите најгусти жици. Уникатниот дизајн на оваа монтажа со целосно движење значи дека треба да најдете само една обетка за да уживате во сите прекрасни карактеристики поврзани со монтирање на аголот НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР. Зошто да вежбате двапати ако можете да вежбате еднаш? Работете попаметно, не потешко, банда. ОВОЈ ДРЖАЧ за ТВ непречено се протега на речиси 2 метри од ѕидот за да може да седи под совршен агол од 45 степени.

Други карактеристики

Најдобри понуди