.

.

Њупорт Сврзувачки Елементи М12 х 55мм Шестоаголна Капа Метричка Класа 10,9 Цинк Жолто Позлатен Челик М12-1,75 х 55мм Шестоаголна Завртка/Груб Конец/Делумно Навој 30мм инчи ?

Њупорт Сврзувачки Елементи М12 х 55мм Шестоаголна Капа Метричка Класа 10,9 Цинк Жолто Позлатен Челик М12-1,75 х 55мм Шестоаголна Завртка/Груб

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

ДИН 931 Метрички Класа 10. Груб Конец / Делумно Навој 30мм инчи Конец. Произведени ВО ASME b18. Рохс : На Барање. Метрички Класа 10. Груб Конец / Делумно Навој 30мм инчи Конец. Произведени ВО ASME b18. Рохс : На Барање. Надворешно навој прицврстувач со шестоаголна глава, мијалник лице под главата, метрички темата теренот. Изработени од високолегиран челик и термички обработени. Стеблото со навој не се протега целосно на главата.

Други карактеристики

Најдобри понуди