.

.

Божиќна кутија за накит на Yipinu, кутија за украси за накит на новогодишни елки, организатор за накит со кадифе, уникатни материјали за празници.

Божиќна кутија за накит на Yipinu, кутија за украси за накит на новогодишни елки, организатор за накит со кадифе, уникатни материјали

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

✅? [Вклучен пакет] : Нашиот сет за божиќни накит ги задоволува сите ваши потреби за одмор, секој производ е еден производ (еден) бесплатна мешавина и натпревар, според вашите преференции за избор на комбинација Постојат 10 различни дизајни за избор, обезбедувајќи ви доволно количина и богатство на опции за задоволување на различни потреби. ✅? 【Исклучителна изработка】 : Надворешниот слој на кутијата за накит е изработен од кадифена ткаенина, која е пријателска за кожата и мека. Класичната божиќна боја може да ја истакне елеганцијата на кадифената прстенест кутија, со јасни линии и фино изработка. Секоја кутија за накит е симпатична и полна со Божиќен шарм, добар избор е лесно да ја обеси целата елка за да го привлече вниманието на другите. ✅? да се користи како кутија за подароци или приказ на шанкот во трговскиот центар. (Може да се користи и како кутија за складирање на заби за мудрост на децата). ✅? 【Повеќекратни апликации】 : Кутии за накит се погодни за важни прилики како што се свадби, забави за ангажмани, прослави на годишнината; Тие се исто така слатки украси за Божиќ, можете да ги обесувате на елката, многу комбинации за избор, украсување на новогодишни елки, појавување на подароци, детски подароци, додатоци за одмор.

Други карактеристики

Најдобри понуди