.

.

Кохели Кутија За Накит Кутија За Накит Кутија За Накит Организатор Обетки Ѓердан Кутија За Накит Обетка Организатор На Обетка Организатор На Накит Чист Накит Орга?

Кохели Кутија За Накит Кутија За Накит Кутија За Накит Организатор Обетки Ѓердан Кутија За Накит Обетка Организатор На Обетка Организатор

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

кожа НОСИТЕЛ НА ОБЕТКИ Усвојување на премиум материјал, безбеден и издржлив за трајна употреба. КУТИЈА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ НАКИТ Практични, стилски : оваа мала кутија за накит е подарок за свадби и. ПРИВРЗОК случај има доволно простор за неколку приврзоци, прстени и обетки, вашата мајка, девојка, сопруга, ќерка, соученици, колега, пријатели и така натаму. МАЛА КУТИЈА ЗА НАКИТ Лесен и компактен, лесен за носење и складирање, погоден за употреба во домот, продавницата и службеното патување. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ОБЕТКИ најдобар избор подарок за свадба, ангажман, Денот На Вљубените, Денот На Благодарноста, Божиќ, Нова година,. НОСИТЕЛ НА ОБЕТКИ Усвојување на премиум материјал, безбеден и издржлив за трајна употреба. КУТИЈА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ НАКИТ Практични, стилски : оваа мала кутија за накит е подарок за свадби и. ПРИВРЗОК случај има доволно простор за неколку приврзоци, прстени и обетки, вашата мајка, девојка, сопруга, ќерка, соученици, колега, пријатели и така натаму. МАЛА КУТИЈА ЗА НАКИТ Лесен и компактен, лесен за носење и складирање, погоден за употреба во домот, продавницата и службеното патување. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ОБЕТКИ најдобар избор подарок за свадба, ангажман, Денот На Вљубените, Денот На Благодарноста, Божиќ, Нова година,. Пакет Листа 1 х Накит Кутија Карактеристики-Материјал : кожа ѓердан завиткување кутија. - Големина : Околу 7, 00Х7, 00Х4, 50см/2, 75Х2, 75Х1, 77инчна Кутија За Складирање Прстени. - Боја : Сина Кутија За Прстен За Накит.

Други карактеристики

Најдобри понуди